xbumas:
jo as ir taip sakau:D keistai cia :D
Opera/9.80 (84.15.181.224)
2012.02.27 13:39
Scr:
Aga per 2men uzaugai :D
SonyEricssonG502/R1FA (83.178.80.185)
2012.02.26 16:59
xbumas:
px ar atnaujins ar nea kazkaip isaugau is to amziaus atsibodo visi online game ateinu tik i oa cia ar kai ner ka veikt
Opera/9.80 (84.15.191.40)
2012.02.26 11:38
Scr:
Dar siulyciau integruoti i zaidima gzip. Jis pades suspaust html puslapius, tuo pat metu pagreitindamas interface uzkrovima ir sutaupydamas zaideju trafika.
Nokia6070/2.0 (84.15.187.228)
2012.02.25 18:38
Scr:
Na bet vistiek jau seniai laikas atnaujint interfeisa. Cia interface tu metu kai net html puslapiu nelabai sutiksi. Kai kiekvienas kilobaitas skaiciuojamas :) o dbr daugiau nei puse tlf js palaiko. Dbr toks zaidimas jau nikatit. Zmonems reik siuolaikinio dizaino, graziu spalvu, daug paveiksliuku. Ir dar pats varikliukas kaip ruskiai pasakytu drevnyj :D t.y akmens amziaus :D na suprantu unixas jau ne pirmos jaunystes, darbas, galbut seima ir t.t. Tik manau kad galejo palikt ir wml versija. Nors pofik daugelis zaidzia su opera tai jiems didelio skirtumo nesukels wml ar html :)
Nokia6070/2.0 (84.15.177.62)
2012.02.23 19:49
wtf:
spalvas deda o viskas taspat BORING ir tie kure lose wml jau cia nematau zaidimas dviese anglai tik siedi kurem px ka lost
Mozilla/5.0 (83.178.89.45)
2012.02.23 19:20
wtf:
scr tiesa nieks nelose sito zaidimo visiem atsibodes ir uzpises wu lost pradejau
Mozilla/5.0 (83.178.89.45)
2012.02.23 19:17
Scr:
Su mano nokia tai isvis spalvu nerodo :D
SonyEricssonG502/R1FA (213.103.225.246)
2012.02.22 14:44
scr:
Nu joa su Senais tlf tai tikrai ilgai krauna. Gal reiketu is tiesu atnaujint varikliuka :)
SonyEricssonG502/R1FA (213.103.225.246)
2012.02.22 14:43
nu:
Dbr taj krauna letaj reikejo kejst ne iswajzda o widu.naujus mobus,zemes. kas is tos iswajzdos kad widuj tas pats jau uzpi.. wisx.
SAMSUNG-GT-S7070/S7070XEJK1 (194.176.32.66)
2012.02.21 22:57